اخبار و مقالات

5 راه سفارش چراغ باغی برای ویلا

چراغ باغی

بررسی نشان می دهد که نور در خانه، ویلا و یا باغ یک ویژگی ضروری برای یک خانه خانوادگی است. خرید چراغ باغی

شما می توانید یک عمارت، خانه ییلاقی یا یک ویلا بسازید، اما تا زمانی که خانواده برای روشنایی آن توجه نداشته باشید، خانه نیست. ایجاد یک مکان سرزنده تر و به نظر یک مکان زیبا به این سادگی نیست. و اگر واقعاً می خواهید آپارتمان آجری خود را به یک خانه تبدیل کنید، در کنار هماهنگی و خوشبختی متقابل خانواده، چیز دیگری نیز وجود دارد که اهمیت دارد. این چیز دیگری دکور و فضای بیرونی آن با استفاده از چراغ باغی است.

نورپردازی در مکان‌های مناسب و در سایه‌های مختلف می‌تواند فضای یک خانه را که برای آرام کردن اعصاب تحت فشار مردم امروزی ضروری است، شاداب کند. اگر به دنبال چنین ایده‌های رعد و برقی هستید، در اینجا چند نکته عالی برای تحقق آن به روش صحیح وجود دارد.

 

چراغ باغی چیست؟  

چراغ باغی یکی از عناصر کلیدی برای روشن نمودن فضای باغ، ویلا، باغچه و حیاط می باشد. اکثرا محافل و دورهمی هایی که در فضا های باز برگزار می شوند به نورپردازی خوبی نیاز دارند. با چراغ های باغی می توان روشنایی مناسبی را در اینگونه فضا ها ایجاد نمود. سخن تنها جذابیت و روشنایی نیست شما میدانید که نبود روشنایی کافی منجر به کاهش امنیت و ایجاد مشکلات متعدد می شود.

چراغ باغی می تواند هر دو عنصر جذابیت و رشنایی را در فضای باز ایجاد کند، این چراغ های دارای انواع مختلف است از جمله چراغ های باغی دیواری، چراغ های باغی آویز، چراغ های باغی سرستونی و…نظر به موقعیت کاربرد دارند هر یکی از آنها خانواده ای به حساب می آید که در هر خانواده از تنوع شکلی متعدد باز هم برای انتخاب است مثلا چراغ باغی دیواری میتواند در انواع زیر باشد

آبتین

هرمس

آناهیتا

کیوان

آرمیتا

دینا

اطلس

روژان

مایا

تیتان

ارس و … 

البته که برای خرید یک چراغ باغی لازم است تا عناصر متفاوتی را در نظر بگیرید که در ادامه به آنها اشاره شده است.

 

کیفیت 

ناگفته نماند که کیفیت هر چراغ فضای باز اصلی در دراز مدت اهمیت دارد. چشم خود را به چیزی که جذاب و با دوام است، نگه دارید. خرید مناسب می تواند نور فضای بیرون  را برای مدت طولانی دوام بیاورد.

چراغ باغی از محصولات روشنایی تیانا ایمن، محکم، صنعتی و متناسب با نیاز شما ساخته شده است، این چراغ ها با استاندارد های جهانی مطابقت دارد و آماده گذراندن سخت ترین شرایط بکار گیری میباشند،

این چراغ از آلومینیومی ریخته‌گری ساخته شده و همچنین با پوشش پودری برنزی میباشد و ضمنا طوری طراحی شده که دارای ویژگی مصرف کم  انرژی میباشد، به سبک سنتی و مدرن در فضای باز تولید میشوند، مقاوم در برابر آب و هوا، مقاوم در برابر زنگ زدگی با تمام سخت افزارهای گنجانده شده میباشد. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم خانه و ملک خود را به بهترین شکل نورپردازی و ظاهر کنید و از دوام طولانی مدت حداقل ده سال محصولات ما بهره ببرید.

 

ویژگی

نورپردازی در فضای باز یکی از جنبه های مهم طراحی حیاط و باغ است. وسایل یا ویژگی‌های مناسب می‌توانند به محیط اضافه کنند، چراغ باغی ضمن آنکه شب های شما را روشن میسازد با ظاهر چشم نواز که دارند در روز همچنان در زیبایی محیط می افزاید، از آنجایی که گفتن همه اینها بدون نشان دادن شواهد بسیار ظالمانه خواهد بود، از شما تقاضا میکنیم در وب سایت تیانا، خوب به پیمایش ادامه دهید تا نورپردازی عجیب و غریب در فضای باز را پیدا کنید که مناسب دلخواه شماست.

 

 

به شکل ظاهری و نوع رنگ چراغ توجه کنید

آنچنانیکه در بالا گفتیم، نورپردازی در فضای باز یکی از جنبه های مهم طراحی حیاط و باغ است

نمی توان این موضوع نادیده گرفت که چراغ باغی بخشی از دکوراسیون فضای باغ ها است. پس یک انتخاب برای دکوراسیون فضای باز و همچنین یک انتخاب عالی برای نورپردازی در فضای باز میتواند دل خوشی ها و شب های تان را دو چندان بسازد از این بابت در خانواده چراغ های باغی تنوع رنگ ها و اشکال متفاوت از چراغ ها وجود دارد باشند.

 

شما در نظر داشته باشید که انواع مختلف از چراغ های باغی در بازار وجود دارد همانطوریکه انواع آنها متفاوت است ویژگی های شان هم میتواند از هم تفاوت داشته باشد، برای شما نباید اشتباه فهمی پیش بیاید چرا که این ویژگی ها روی قیمت، کیفیت و دوام همچنان تاثیر دارد ما تعداد از این موارد را برای روشن شدن در زیر می آوریم در ادامه باشید!

 

  • جنس حباب چراغ باغی: مورد دیگری که باعث ایجاد تفاوت قیمت بین چراغ های مختلف می شود، جنس حباب است. به صورت کلی حباب ها باید مقاوم باشند تا در برابر رطوبت و گرما آسیب نبینند. از همین رو بهترین جنس برای آنها پلی کربنات می باشد که نشکن و مقاوم است.

 

  • کلاهک چراغ باغی باید شیددار باشد: در نظر داشته باشید که در مناطق مختلف، ممکن است شرایط جوی متفاوت باشد. باد، باران، گرد و غبار و .. می توانند به چراغ ها آسیب جدی وارد نمایند. اگر چراغ شما دارای کلاهک باشد، تا حد زیادی می توان از مشکلات مربوطه جلوگیری کرد. البته این کلاهک ها مانع ورود رطوبت و آب به داخل چراغ نیز می شوند.

 

جایی که از چراغ حیاطی استفاده می شود:

پارک ها

تراس های ساختمان اداری

فضاها و مسیرهای عمومی

ورودی/خروجی ها

در امتداد پیاده روها و راهروها

نزدیک به ویژگی های معماری، علائم یا محوطه سازی

باغ ها و پارکینک ها