اخبار و مقالات

5 مزیت برتر نورپردازی چراغ حیاطی

چراغ حیاطی

ما زمان و هزینه قابل توجهی را صرف محوطه‌سازی حیاط‌های خود، کاشت باغ‌ها و ساختن فضاهای زیبا در فضای باز می‌کنیم. اما زمان بسیار کمی برای نشستن و لذت بردن از ثمره کارمان باقی می‌ماند. به محض غروب خورشید به داخل برمی گردیم. اما اگر به شما بگوییم راهی وجود دارد. که زمان بیشتری را در حیاط خود بگذرانید چه؟ راه حل ساده است: افزودن چراغ های حیاطی به حیاط خود ساعات بیشتری از روز (و شب) را به شما می دهد تا از زیبایی فضای بیرونی خود لذت ببرید. و علاوه بر این، نورپردازی در فضای باز مجموعه ای از مزایای دیگر را برای شما و خانه شما ارائه می دهد. در ادامه با ما باشید تا بیشتر بدانید!

 

فضای زندگی خود را در بیرون گسترش دهید.

یک سیستم روشنایی در فضای باز می تواند فضای زندگی شما را با استفاده از فضاهای بیرونی شما مدت ها پس از تاریکی قابل استفاده گسترش دهد. و به شما زمان بیشتری برای لذت بردن از آنها بدهد. نورپردازی حیاطی با طراحی خوب می تواند حیاط خلوت معمولی شما را به یک واحه تبدیل کند. مکانی ایده آل برای استراحت، لذت بردن از یک وعده غذایی، پذیرایی از مهمانان، یا صرف وقت با کیفیت با خانواده. و از آنجایی که شما  احتمالاً زمان کمتری را برای سفر و زمان بیشتری را در خانه سپری می‌کنید. یک واحه حیاط خلوت ممکن است همان چیزی باشد که به آن نیاز دارید.

محیطی را که می خواهید ایجاد کنید. چه به دنبال یک احساس سرزنده یا آرام باشید. نورپردازی در فضای باز با بکار گیری از چراغ حیاطی و یا چراغ ویلایی از محصولات روشنایی تیانا می تواند این کار را انجام دهد. و به شما کمک کند فضاهای جذابی ایجاد کنید. که بتوانید در آن از قهوه صبح زود تا سرگرمی های عصر خود زندگی کنید.

 

منظره و دکور حیاط را برجسته کنید.

مزایای نورپردازی منظره بیرونی تاریک خود را به یک ویترین پررنگ و روشن تبدیل کنید. و ویژگی‌های خاصی مانند فواره‌ها، حوض‌ها، باغ‌های گل، پاسیو، آلاچیق. حتی درختان مورد علاقه‌تان را برجسته کنید. هر چیزی که در مورد خانه یا حیاط شما برای شما خاص است. با نورپردازی منظره آن را متمایز کنید. از نورهای بیانی برای ایجاد نورپردازی خلق و خوی استفاده کنید. یا از نورپردازی متناسب با موضوع دکوراسیون خود استفاده کنید. نورپردازی در اشکال و اندازه های مختلف موجود است. و به راحتی می توانید ظاهر خانه شما را زیباتر کنید.

 

چراغ حیاطی ایستاده

چراغ حیاطی دیواری 

حیاطی سردری 

چراغ حیاطی سرلوله ای 

چراغ حیاطی آویز 

 

افزایش ارزش ملک

مزایای نورپردازی منظره صرف نظر از اندازه یا سبک خانه شما، نورپردازی منظره می تواند بهترین ویژگی های خود را برجسته کند. بعد، فضا و فرم پویا را اضافه کند. می تواند ملایم ترین و خسته کننده ترین درخشش بیرونی را ایجاد کند. هنگامی که زمان فروش فرا می رسد، این امر به ویژه مهم خواهد بود. یک خانه با نور مناسب برای خریداران بالقوه جذاب تر است. طبق گزارش انجمن ملی سازندگان خانه، 90٪ از خریداران بالقوه خانه، نورپردازی در فضای باز را “مطلوب” یا “ضروری” ارزیابی کردند. گنجاندن ویژگی‌های پرتقاضا مانند این در خانه شما ارزش آن را افزایش می‌دهد. و احتمال فروش آن را در زمان مناسب افزایش می‌دهد.

 

افزایش درخواست مهار

مزایای نورپردازی منظره

آنها می گویند “کتاب را از روی جلد آن قضاوت نکنید.” اما وقتی نوبت به خرید در خانه می رسد، اکثر خریداران این کار را انجام می دهند. اگر خانه شما از بیرون عالی به نظر نمی رسد. بسیاری از خریداران بالقوه حتی به بررسی دقیق تر نگاه نمی کنند. اما حتی اگر نمی فروشید. جذابیت محدود مهم است. برجسته کردن زیبایی بیرونی خانه شما با نورپردازی محوطه ای، جذابیت گرم و جذابی به آن می بخشد. که خانواده و دوستان شما را به خود جلب می کند. و باعث می شود که فوراً احساس استقبال کنند.

 

بهبود ایمنی و امنیت

مزایای نورپردازی حیاطی، از نورپردازی حیاطی برای هدایت مهمانان در امتداد مسیرها، گذرگاه ها، و راهروها یا روشن کردن پله ها یا مناطق ناهموار برای کمک به کاهش خطر لیز خوردن و افتادن مهمانان روی ملک خود استفاده کنید. برای ایمنی بیشتر، اطراف پاسیوها، عرشه‌ها، قسمت‌های نشستن در فضای باز و امکانات آب را نصب کنید. نورپردازی چراغ حیاطی نیز می تواند بازدارنده خوبی برای سارقان باشد. یک خانه با نور خوب توجه همسایگان و رهگذران را به خود جلب می کند و احتمال اینکه سارق بالقوه را در عمل دستگیر کنند بیشتر می کند.

همچنین هنگام ورود در شب به شما و مهمانانتان دید بهتری می دهد و به شما این امکان را می دهد که هنگام پیاده روی به خانه خود احساس امنیت بیشتری داشته باشید. برخی از شرکت های بیمه به دلیل کمک به ایمنی و امنیت خانه، تخفیف هایی را برای افزایش روشنایی بیرونی ارائه می دهند.

 

اگر در نظر دارید نورپردازی حیاطی را به خانه یا حیاط خود اضافه کنید، ما می توانیم کمک کنیم.