اخبار و مقالات

کاربردها و مشخصات چراغ سرلوله

چراغ سردری حیاطی مدل ساینا

خورشید یکی از منبع های نور طبیعی است. که محیط زندگی شما را روشن می کند. اما این منبع دارای محدودیت در روشنایی بخشیدن است. و باید به دنبالی راهی باشید تا بتوانید در تایم های که نور وجود ندارد. محیط خود را نیز روشن و زندگی را برای خود آسان کنید. چراغ سرلوله

نبود نور زندگی را برای شما سخت خواهد کرد. و تصور عدم وجود نور بسیار غیر قابل تحمل است. این نیاز باعث شده که تولید کننده وسیله های انتشار دهنده نور متعدد نیز وجود داشته باشد. شما برای انتخاب وسیله ی انتشار دهنده نو با منبع های گوناگونی روبه رو خواهید شد. و می توانید با توجه به سلیقه و نیاز نوری خود دست به انتخاب بزنید.

صنابع روشنایی تیانا یکی از تولید کننده های وسیله های انتشار دهنده نور است. و شما با تنوع بالای رنگ مدل روبه رو خواهید شد. این تنوع بالا باعث شده که بتواند پاسخگوی نیاز و سلیقه ی تعداد زیادی از مشتری های خاص پسند باشد.

 

ویژگی های چراغ سرلوله

اگر دارای سلیقه خاص هستید. و به دنبال چراغ سرلوله کاربردی هستید. می توانید در صنایع روشنایی تیانا اقدام به خرید کنید. همچنین تمام سعی خود را بر این داشته محصول با کیفیت و متناسب سلیقه شما را نیز تولید کند. 

چراغ سرلوله یکی از مدل های باکیفیت است که برای فضای های مختلفی کاربرد دارد. و این باعث شده که دز بین محصول های موجود فروش فوق العاده ای را داشته باشد. چراغ سرلوله روی لوله های با متراژِ های مختلف نصب می شود. و شما با توجه به نیاز نوری خود اقدام به خرید می کنید. همچنین شما می توانید چراغ سرلوله به صورت جداگانه سفارش دهید. و به فضای خود نور ببخشید. 

می توانید چراغ سرلوله را با توجه به اینکه به چه میزان شدت نوری احتیاج دارید. روی پایه های کوتاه و بلند نصب کنید. و به وسیله این چراغ نور جذاب وچشم نوازی را به فضای خود بدهید. همچنین وجود نور باعث ایجاد حس آرامش و امنیت در فضای شما می شود.

درباره این چراغ بیشتر بدانید…

چراغ سرلوله قابل استفاده برای روشن سازی محوطه، سالن های ورزشی. راهروها. راه پله. تونل ها، معابر زیرزمینی، جاده ها و پل ها، گاراژها، پارکینگ ها، نمای ساختمان ها، راهروهای عمومی و یا محیط مورد نظر شما است. و با توجه به کاربردی که در فضای شما دارد روی لوله های با متراژ مختلف نصب می شود. و نورپردازی فضای شما را نیز انجام می دهد.

شما از چراغ سرلوله می توانید برای فضای های بیرونی باغ ، ویلا ، حیاط نیز بهره ببرید. این چراغ با توجه به اینکه در فضای بیرونی قرار می گیرد. باید دارای ویژگی های باشد. که بتواند کیفیت خود را در برابر جوهای آب و هوای مختلف حفظ کند. 

چراغ سرلوله جنس آن از دایکاست آلومینیوم است. که در برابر برف ، باران ، تگرگ ، طوفان و درجه ی بالای خورشید می تواند کیفیت خود را نیز حفظ کند.

و همچنین جنس مقاوم آن در مقایسه با محصول های که جنس آن ها از پلاستیک بازیافتی است. باعث متمایزبودن آن شده است.

چراغ سرلوله در رنگ بندی های سفید ، مشکی ، برنزی ، طلایی ، نقره ای ، مسی نیز تولید می شود. و شما می توانید با توجه به این در دکوراسیون فضای شما از چه رنگ های استفاده شده است. اقدام به خرید وآن را متناسب با هارمونی به کار رفته در دکوراسیون فضای خود هماهنگ کنید. 

چراغ سرلوله با بهترین متریال های و مدل های زیبا ساخته شده. تا بتواند پاسخگوی نیاز نوری شما باشد. همچنین به طور استاندارد به نور پردازی فضای شما بپردازد. تا فضای شما چشم نوازو جذابیت آن را چند برابر کند.

یکی دیگر از نکته های که باید به آن توجه داشته باشد. لامپی است که برای چراغ سرلوله استفاده می کنید. اگر لامپ استانداردی استفاده نشود. کیفیت نوردهی پراغ سرلوله کاهش پیدا می کند. پیشنهاد ما چراغ های ال ای دی کم مصرف است.

خرید چراغ سرلوله از سایت تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند. محصولات صنایع روشنایی تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه صنایع روشنایی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.