اخبار و مقالات

از سیر تا پیاز چراغ سردری ( سرستونی )

چراغ سردری مدل آراد

نورپردازی یکی از ارکان مهمی است که در زیبا بخشی به فضای شما بسیار تاثیر گذار است. همان طور که مشخص است. نور و روشنایی در انرژی و آرامشی که آن فضا به ما نیز منتقل می کند بسیار تاثرگذار است. و این اهمیت باعث شده که محصول های روشنایی بسیار گوناگونی برای پاسخگوی به نیاز نوری مشتری ها تولید شود. 

نورپردازی از ضرورت های هر فضای است و باید به آن نیز توجه شود. تصور کنید شما در تایم شب بیرون باشید. و بخواهید یک مکان را برای نوشیدن قهوه و یا اسکان گرفتن انتخاب کنید. مطمئنن فضای را که نورپردازی آن چشم نواز است. و دارای درخشش بیشتری است را انتخاب می کنید. 

همچنین نوری که در فضا به کار رفته است. تاثیر زیادی در تصمیم و انتخاب ما دارد. و بسته به این که به ما حسی خوب یا بد را منتقل می کند آن را نیز برمی گزنیم. 

و در این جهت محصول های بسیار متعددی موجود است. شما با توجه به اینکه قصد دارید روشنایی را به چه فضای ببخشید دست به انتخاب نیز می زنید. همچنین شما در خرید محصول باید توجه داشته باشید. که کیفیت و ماندگاری آن را نیز در نظر داشته باشید. از نکته های هم که باید به آن توجه داشته باشید این است که مدل های را انتخاب می کنید. باید با فضای شما هماهنگی داشته باشد. و دکوراسیون شما را نیز شکیل کند. 

 

درباره چراغ سردری بیشتر بدانید…

چراغ سردری یکی از محصول های صنایع روشنایی تیانا است. که می تواند پاسخگوی نیز نوری شما باشد. چراغ سردری همان طور که از اسم آن پیداست قابل استفاده برای روشن سازی سردی حیاط ، کافه ، باغ ، هتل و… است.

برای مکان های مثل رستوران ، هتل ، باغ و.. نیز از تابلوهای بسیار جذابی نیز بهره می برند. اما در تایم شب به خاطر عدم وجود نور این زیبایی ها برای چشم ها آشکار نیست. و همچنین شاید از وجود داشتن آن مکان نیز بی اطلاع باشید. اما با نصب چراغ سردری می توانید تابلو های که بر سردر نصب شده. و یا درهای که طراحی زیبایی درآن به کار رفته است را برای چشم ها نیز عیان کنید. و به فضای خود جذابیت ببخشید.

همچنین وجود چراغ سردری هنگامی که همه جا در تاریکی است. باعث می شود که ما حس آرامش و امنیت را از آن فضا دریافت کنیم. همچنین یکی ار نکته های قابل توجه این است. که شما با توجه به اینکه چه نوع دکور و معماری را در فضای خود به کار برده اید می توانید به انتخاب چراغ سر دری بپردازید. و به وسیله چراغ سردردی نور و درخششی چشم نواز را به سردر خود نیر ببخشید. 

چراغ سردری

مزیت های چراغ سردری تیانا

از مزیت های که باعث تاپ شدن چراغ سردری شده است این است که با سایز کوچکی که دارد نوری استاندارد را به سر در شما می بخشد. و همچنین مدل و طرح های زیبایی که دارد باعث شکیل کردن و چشم نواز شدن فضای شما می شود.

چراغ سردری جنس آن نیز دایکاست آلومینیوم است. و با استفاده از رنگ پودری استاتیک به صورت کوره ای پوشش داده شده ودارای ماندگاری چشم گیری است. همچنین جنس آن نیز نسبت به مجصول های ساخته شده از پلاستیک بازیافتی بسیار خاص تر است. 

از مزیت های دیگرضد آب بودن آن است و قرار گرفتن در معرض باران ، برف ، تگرگ، طوفان از کیفیت آن نیز کم نمی کند. و این مزیت باعث می شود. که خیال شما از بابت اینکه شدت نور آن کم شود. و یا کیفیت آن پایین آید راحت باشد. 

همچنین دارای حباب های 6 تیکه ای تمام شیشه ای با درجه ی ای پی 65 و 64  است. و حباب های شیشه ای به گونه ای است که اگر در تایم شب حشرات جذب نور شوند نمی توانند وارد چراغ شوند. و باعث پایین آمدن کیفیت و زیبایی چراغ سردری شوند.

همچنین چراغ سردری در رنگ بندی های مختلف سفید ، مشکی ، طلایی ، مسی و سایر رنگ های سفارشی به صورت پتینه شده عرضه می شود. و شما به توجه به اینکه برای چه فضای و دکوراسیون نیاز به چراغ سردری دارید می توانید به انتخاب چراغ بپردازید. 

چراغ سردری تیتان

خرید از صنایع روشنایی تیانا

صنایع روشنایی تیانا به توجه به نیاز نوری و سلیقه شما مشتری های عزیز به تولید چراغ سردری باکفیت و جذاب پرداخته است. شما می توانید با توجه به اینکه دکوراسیونی سنتی ، مدرن ، کلاسیک دارید چراغ های با مدل وطرح های جذاب خریداری کنید. و به فضای خود نیز درخششی چشم نواز ببخشید. 

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. تیانا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند. محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است