اخبار و مقالات, چراغ دیواری چمنی, قیمت چراغ پارکی

ویژگی ها و کابردهای چراغ چمنی

چراغ حیاطی ایستاده

نورپردازی این روزها در تمام مکان ها و فضاهای که ما با آن سروکار داریم. علل خصوص در تایم شب بسیار ضروروی است. وتصور عدم وجود نور برای ما بسیارسخت است. به طوری که تایم شب را برای ما عذاب آور می کند.

واینکه ما به چه صورت به نورپردازی مکان ومحوطه خود بپردازیم. به طور کامل در اختیار خودمان است. حالا اگر ما دست به انتخابی درست بزنیم. علاوه بر اینکه به طور استاندارد نور فضای خود را نیز تامین می کنیم. بلکه محصولی بسیار باکفیت و شکیل را نیز خریداری می کنید.

صنایع روشنایی تیانا در طول سال های که به تولید محصول پرداخته است. تمام تلاش خود را نیز بر این داشته است. که باب سلیقه و انتظار شما محصول وارد بازار کند. و برای اینکه پاسخگوی نیاز شما عزیزان باشد. مدل های بسیارزیبا و جذاب را عرضه کرده است.

 

کاربردهای چراغ چمنی

شما برای نورپردازی فضای های مختلف باید با توجه به هماهنگی و دکوراسیون آن فضا به انتخاب چراغ چمنی می پردازید. همچنین چراغ چمنی دارای رنگ و مدل های بسیار مختلفی و خاص هست. که شما می توانید با توجه به نیاز وضرورت خود مدل مورد نظر را برگزیند و خریداری کنید.

چراغ چمنی یکی از محصول های موجود است. که شما می توایند به کمک این چراغ روشنایی بسیار چشم نوازی را به فضای سبز حیاط ، ویلا ، باغ ، محوطه هتل و… خود ببخشید. همچنین در ساختار چراغ چمنی استاندارد های که لازم است. در آن به کار رود تا برای فضای شما کاربردی باشد به کار رفته است.

از ویژگی های که چراغ چمنی دارد ضد آب بودن آن است. و با توجه به اینکه در فضاهای سبز کاربرد دارد. در معرض آب و رطوبت به خاطر آبیاری فضای سبز نیز قرار می گیرد. وضد آب بودن آن باعث شده که خیال شما را از بابت اینکه آب به آن برخورد کند. و باعث پایین آمدن کیفیت و شدت نور بخشی آن شود را راحت کند.

ویژگی های چراغ چمنی

چراغ چمنی دارای طرح های بسیار ظریف و جذاب است. و همچنین مدل های متعدد که هر کدام به گونه ای جذابیت دارند. و می توانند به فضای شما نور و روشنایی ببخشد. نور چراغ چمنی زیباهای فضای سبز شما را در تایم شب نیز برای چشم ها آشکار می کند.

چراغ چمنی در مسیرهای وردی باغ ،ویلا ،حیاط ، محوطه رستوران ، هتل و… نیز کاربرد دارد. و می تواند مسیرهای که در آن رفت و آمد دارید را برای شما زنده کند. و با آرامش و اطمینان خاطر در تایم های شب در این فضاهای نیز عبور و مرور داشته باشید. همچنین اگر در تایم روز نتوانید به تعدادی از کارهای خود برسید مانند دورهمی ، پیاده روی و..  می تواند در تایم شب به کمک نور بسیار جذاب و چشم نواز چراغ چمنی به فعالیت های خود نیز بپردازید.

چراغ چمنی جنس آن از آلومینیوم است و نسبت به محصول های پلاستکی بازیافتی بسیار باکیفیت تر و شکیل تر است.

و همچنین ساختار استاندارد وباکفیت آن به گونه ای است که در برابر آب و هوای طوفانی ،بارانی ، برفی و… نیز مقاوم است. و همچنان شدت نوربخشی و ماندگاری خود را نیز حفظ می کند.

همچنین رنگ کوره ای استاتیک به همراه حباب تمام شیشه و بلور با ماندگاری مادام العمر از دیگر مشخصات چراغ چمنی است که به آن تمایز و برتری بخشیده است.

تنوع رنگ این مدل از سفید، مشکی، مسی ، نقره ای، طلایی و برنزی به صورت پتینه می باشد. که شما با توجه به دکوراسیون خود می توانید از بین مدل های موجود نیز به انتخاب چراغ چمنی بپردازید. و فضای سبز خود را به وسیله این چراغ روشن کنید.

خرید از وبسایت تیانا

صنایع روشنایی تیانا همچنین به دکوراسیون نیز توجه داشته است. و مدل های کلاسیک ، مدرن ،سلطنتی نیز تولید کرده است. و شما به توجه به اینکه چه نوعی سبک را در فضای خود به کار برده اید. به خرید محصول می پردازید و آن را با فضای خود نیز هماهنگ می کنید.

نکته مهم دیگر این است که از چه لامپ های برای روشنایی بخشیدن به چراغ چمنی بهره ببرید. اکنون لامپ های گوناگونی نیز موجود است. پیشنهاد ما لامپ های ال ای دی کم مصرف است.

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند. محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.