اخبار و مقالات

ویژگی های چراغ سلطنتی

چراغ دیواری حیاطی

در این عصر توجه زیادی به معماری و دیزاین مکان ها می شود. و این توجه به خاطر اهمیتی است. که در دیدگاه بازدیده کننده می گذارد. همچنین شما با متریال های گوناگون می توانید به دیزاین فضای خود بپردازید. اما یکی از مسئله های که باید به آن توجه داشته باشید. نوری است که در فضای شما به کار می رود. جذابیتی که نور برای فضای شما فراهم می کند قابل انکار نیست. 

بحث روشنایی در زمانی که نور طبیعی خورشید وجود ندارد. بیشتر اهمیت پیدا می کند و به خاطر اینکه فضای را برای ما قابل مشاهده می کند. برای ما از موضوع های است که باید به برطرف کردن آن نیز بپردازیم.

روشنایی تاثیر زیادی در انرژی و حسی که ما از فضای خود می گیریم دارد. به گونه ای که فضای که در آن نورپردازی به درستی به کار رفته باشد. فضای را برای شما دلنشین می کند. و همچنین اگر شما فضای را داشته باشید از بهترین متریال های روز برای دکوراسیون آن بهره برده باشید. اما نورپردازی آن به گونه ای باشد. که فضای سرد و بی روح کند جذابیت خود را نیز از دست می دهد. 

 

ویژگی های چراغ سلطنتی

چراغ سلطنتی یکی از چراغ های است که شما می توایند به کمک آن به فضای خود روشنایی ببخشید. و همچنین فضای خود را دلنشین و آرامش بخش کنید. با توجه به این که نور از ضرورت های زندگی است. و اهمیت آن قابل انکار است. راه های زیادی برای تامین نور وجود دارد. و در همین راستا محصول های با مدل ها و جنس های مختلفی نیز تولید شده است. 

صنایع روشنایی تیانا تولید کننده محصول های روشنایی است. که به کمک آن می توانید به فضای خود درخشش ببخشید. در خرید چراغ باید به نکته های توجه کنید تا بتوانید خریدی درست و اصولی را انجام دهید. زیرا یک خرید اصولی باعث می شود نورپردازی جذابیت فضای شما را چند برابر کند.

چراغ سلطتنی برگرفته از مدل های قدیمی است. که بسیار چشم نواز است. چراغ سلطنتی از بهترین متریال ها ساخته شده است. از این چراغ می توانید برای روشنایی بخشیدن به فضای بیرونی ویلا ، باغ ، حیاط …نیز بهره ببرید. چراغ سلطنتی دارای تنوع بالای رنگ و مدل است. که شما به توجه به سلیقه و نیاز خود می توانید در بین مدل های موجود دست به انتخاب بزنید. 

کاربردهای این چراغ در فضای باز

چراغ سلطنتی با توجه به اینکه در فضای های بیرونی قرار می گیرد باید دارای ویژگی های خاص باشد. تا بتواند مقاومت و کیفیت خود را نیز حفظ کند. جنس چراغ سلطنتی از دایکاست آلومینیوم است. که توانایی حفظ کردن کیفیت و مقاومت خود را در شرایط آب و هوای مختلف نیز دارد. 

چراغ سلطنتی ساختار آن به گونه ای است که قرار گرفتن در جوهای آب وهوایی مختلف و درجه ی بالای خورشید از کیفیت و شدت نور بخشی آن کم نمی کند. و می تواند به طور اصولی به نورپردازی فضای شما نیز بپردازد.

چراغ سلطنتی دارای تنوع بالای مدل است. و طرح های بسیار ظریف و زیبایی که درظاهر آن به کار رفته است. باعث شده که در بین محصول های موجود از چراغ های پرفروش باشد. همچنین چراغ سلطنتی علاوه بر اینکه نیاز نوری شما را برطرف می کند. با طرح های بسیار ظریف خود می توانید به دکوراسیون شما جذابیت ببخشد. و فضای شما چشم نوازد کند. 

چراغ سلطنتی داری تنوع بالای رنگ است. رنگ های سفید ، مشکی ، نقره ای ، مسی ، برنزی ، طلایی به صورت پتینه نیز موجود است. این رنگ بندی به شما این امکان را می دهد. به توجه به هارمونی رنگ های که در فضای شما به کار رفته است. دست به انتخاب چراغ سلطنتی که با رنگ بندی دکوراسیون شما هماهنگ است بزنید. 

 

خرید چراغ سلطنتی از سایت تیانا

پس اگر به دنبال نور پردازی فضای خود هستید. و به دنبال محصولی باکیفیت هستید. می توانید در صنایع روشنایی تیانا اقدام به خرید کنید. و در بین مدل های گوناگون چراغ سلطنتی محصولی که با فضای شما هماهنگ باشد را خیداری کنید. 

همچنین مسئله دیگری که می توانید در تصمیم گیر برای خرید دخیل باشد قیمت است. شما می توانید بهترین محصول ها را بهترین کیفیت و متریال خریداری کنید. و به کمک چراغ سلطنتی به فضای خود روشنایی و امنیت ببخشید.

 فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند.

محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست. که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.