انوع چراغ پارکی و موارد استفاده :

 

  • چراغ حیاطی و چراغ باغی برای نورپردازی حیاط خانه و یا فضای سبز باغچه گزینه ی مناسبی هستند. نور ملایمی دارند ولی می توانید با توجه به متراژ فضای مورد نظر خود از تعداد چراغ بیشتری استفاده کنید. مثل چراغ پارکی 5 شعله . ورودی ساختمان شما از مهمترین اجزای خانه شما محسوب می شود.
  • برای ورودی خانه خود باید چراغ مناسبی در نظر بگیرید. چراغ های سردری برای ورودی و خروجی ساختمان انتخاب مناسبی هستند. ظاهر بسیار جذاب و شیکی به ساختمان شما می دهند. و امنیت خاصی به این فضا می هند. با این چراغ ها ورودی ها و مسیر های عبوری و درب های باغ و یا ویلا بدون تاریکی و با نورپردازی محیط امنی را برای شما ایجاد میکند.
  • برای روشنایی قسمت های  داخلی خانه چراغ دیواری و یا چراغ دیوارکوب ,چراغ سلطنتی ,چراغ آویز و یا چراغ مینیاتوری گزینه های مناسبی هستند. برای سقفهای بلند چراغ آویز استفاده کنید. تا با نوردهی تعادل ایجاد کنید .و زیبایی خانه خود را دوچندان کنید.
  • برای روشنایی محیط داخلی ساختمان خود سه فاکتور نور, میزان مصرف انرژی و زیبایی ظاهری را در نظر بگیرید. با فناوری ال ای دی نورپردازی فقط از بالا به پایین صورت نمی گیرد . شما می توانید با استفاده از چراغ ها نور را در هر دوجهت بالا و پایین تابانده و باعث ایجاد محیطی جذاب و مدرن شوید.
  • با توجه به دیزاین کلی خانه می توانید از چراغ های سلطنتی و یا میناتوری استفاده کنید و علاوه بر نورپردازی جلوه ی جذابی را در خانه برای دورهمی های خود ایجاد کنید.

 

لامپ :

امروزه  زیباسازی محیط از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بخصوص در اماکن تفریحی و روباز این چراغ ها، در حال گسترش هستند. به همین دلیل روز به روز نیاز به تجهیزات روشنایی نسبت به گذشته بیشتر می شود..

چراغ های پارکی علاوه بر تامین  روشنایی ، تاثیر شگرفی در زیبا سازی محیط دارند.

بنابراین می توان از انواع  آن با ارتفاع ، جنس و شکل های مختلف طبق کاربردی که دارند، استفاده کرد.

روشنایی در پارک ها یک امر ضروری است. بنابراین در انتخاب چراغ پارکی که برای این منظور استفاده می شود. باید به زیبایی ، مقاومت و توان روشنایی آن ها متوجه ویژه نمود.

محل قرارگیری آنها  جهت روشنایی بیشتر محیط، عموما  در دو طرف  پیاده رو های پارک ها و  ویلاها هستند.

 

چراغ  آلومینیومی

این پایه ها از زیبایی زیادی برخوردار است. اما  به کار بردن آلومینیوم در ساختار آن باعث افزایش قیمت آن شده است.

لازم به ذکر است که وجود آلومینیوم باعث بالا بردن دوام و کیفیت این نوع از چراغ های پارکی شده است. این امر باعث افزایش قیمت آن شده ولی ارزش خرید را دارد.

 

ارتفاع پایه

این دسته از وسایل روشنایی به لحاظ ارتفاع  به این شکل دسته بندی می شوند:

نوع آلومینیومی این چراغها دارای  ارتفاع ۲.۴۰ متر می باشد.

دسته دیگر از این آنها که به  آهنی یا فولادی معروف اند،بیشتر دارای ارتفاع ۳ متر هستند،  اما سه و نیم متری هم دارند.

ارتفاع نوع پلاستیکی نیز مانند دو گروه قبل می باشد.

بعضی از چراغ های پارکی با ارتفاع یک متر هم موجود می باشند.به این نوع چراغ ها، چراغ چمنی می گویند.

خرید چراغ پارکی :

تا به اینجا از اهمیت نورپردازی در محیط خارج از منزل آگاه شدید. مجموعه تیانا، با سابقه ای درخشان در زمینه فروش انواع چراغ پارکی،چراغ های آویز،چراغ دیواری، چراغ سردری و انواع دیگر توانسته اعتماد و رضایت مشتریان خود را به دست آورد. شما می توانید از سایت تیانا نسبت به خرید انواع این چراغ ها اقدام نمایید.