اخبار و مقالات, قیمت چراغ پارکی

چراغ حلزونی و ویژگی های آن

ساینا

نور خورشید یکی از منبع های طبیعی است. که این نور در زندگی شما تاثیرات زیادی دارد. و نبود آن نیز زندگی را برای شما مشکل ساز خواهد کرد. همه ی شما آگاه هستید. که نور خورشید در تایم شب بر نیم کره دیگر می تابد. و باعث تاریک شدن قسمت دیگر کره زمین می شود. چراغ حلزونی 

پس باید توجه داشته باشیم که نور خورشید در روشنایی بخشیدن دارای محدودیت است. و تمام وقت برای شما نیز وجود ندارد. و اینکه نبودن نور زندگی را مشکل ساز خواهد کرد. شما برای تامین روشنایی خود می توانید از چراغ های صنایع روشنایی تیانا بهره ببرید. و به زندگی خود درخشش و امنیت بدهید.

شما از راه های متعددی می توانید اقدام به برطرف کردن نیاز نوری خود کنید. همچنین این روزها با تنوع بالای محصول روبه رو خواهید شد. که انتخاب را برای شما سخت خواهد کرد. باید در خرید چراغ حلزونی دقت داشته باشید. و توجه کنید که محصول شما ویژگی های که یک چراغ حلزونی باکیفیت داشته باشد را دارا باشد.

 

ویژگی های چراغ حلزونی 

چراغ حلزونی اسم آن نیز تداعی کننده حلزون در ذهن شما است. و این طراحی زیبایی که در ساختار بدنه چراغ حلزونی به کار رفته است. باعث شده که این چراغ در بین محصول های موجود خاص و پرفروش باشد.

چراغ حلزونی برای فضا های بیرونی باغ ، ویلا و… نیز کاربرد دارد. به طور کلی شما از چراغ حلزونی برای فضای های پارکی حیاطی نیز می توانید بهره ببرید. شما می توانید شعله های این چراغ را نیز به صورت جداگانه نیز سفارش دهید. و اگر نیاز به شدت نوربیشتری برای فضای خود داشتید می توانید اقدام به خرید مدل های دوشعله ای و سه شعله ای چراغ حلزونی کنید. و نوری شکیل را به فضای خود نیز ببخشید.

همچنین دقت داشته باشد. اگر شما به نور بیشتری یا کمتری برای فضای انتخابی خود احتیاج داشتید. می توانید با توجه به نیاز نور خود ارتفاع چراغ حلزونی را کاهش و یا افزایش دهید. که بتواند به طور استاندارد به نور پردازی فضای شما بپردازد.

چراغ حلزونی با توجه به مدل های قدیمی این چراغ طراحی شده است.

و طراحی خاص و شکیلی که در ساختار آن به کار رفته است. باعث می شود که جذابیت فضای شما چند برابر شود. و دکوراسیون چشم نوازی را به فضای شما ببخشد.

در دکوراسیون هر فضای از هارمونی رنگ های مختلفی استفاده می شود. و شما می توانید با توجه به رنگ های موجود چراغ حلزونی دست به انتخاب بزنید. و آن را با فضا و دکوراسیون خود نیز هماهنگ کنید. رنگ های موجود چراغ حلزونی مشکی ، سفید ، نقره ای ، طلایی ، مسی ، برنزی به صورت پتینه شده است.

ویژگی دیگری که باید چراغ حلزونی داشته باشد. مقاوم بودن در شرایط آب و هوای مختلف است. این چراغ با توجه به اینکه در فضای بیرونی قرار دارد. در معرض آب و جوهای آب و هوای مختلف نیز قرار می گیرد. ساختار چراغ حلزونی به گونه ای است. که قرار گرفتن در معرض آب ، باد ، باران ، برف ، تگرگ ، طوفان و درجه ی بالای خورشید از کیفیت و نوردهی بسیار استاندارد آن نیز کم نمی کند. و می تواند مقاومت خود را نیز حفظ می کند.

جنس چراغ حلزونی از دایکاست آلومینیوم است.

که مدام العمر بودن آن باعث شده در بین محصول های که جنس آن ها از پلاستیک بازیافتی است. متمایز باشد و این تمایز باعث پرفروش بودن آن شده است. همچنین جنس این محصول به خاطر اینکه چراغ در بیرون نصب خواهد شد. باید دارای مقاومت باشد. تا جوهای آب و هوای رو کیفیت و انتشار نوردهی تاثیری منفی نداشته باشد.

از نکته های که باید به آن توجه داشته لامپی است. که در چراغ استفاده می کنید زیرا لامپ در کیفیت نوردهی نیز تاثیر دارد. لامپ پیشنهادی ما 9 الی 12 وات است. همچنین نوردهی آن در سطحی است. که چراغ بعدی را باید در فاصله ی دومتری آن نصب کنید. تا به طور استاندارد به نورپردازی فضای شما بپردازد.

چراغ حیاطی ایستاده مدل اطلس

خرید چراغ حلزونی از وبسایت تیانا

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی. خیابانی. دیواری. سلطنتی. چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند. محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.