بهترین مدل چراغ دیواری

 

با انتخاب ما از بهترین مدل چراغ دیواری در فضای باز، خانه و باغ خود را روشن کنید.

مگر اینکه شما یک طوری شب ‌پرور نباشید، تعداد کمی از ما بعد از تاریکی هوا از گشتن در بیرون لذت می‌بریم. خوشبختانه، انتخاب گسترده فزاینده بهترین مدل چراغ های دیواری در فضای باز، گزینه های زیادی را برای روشنایی باغ، پاسیو یا تراس شما بدون صرف هزینه گزافی در این فرآیند فراهم می کند. در این راهنما، بهترین چراغ های دیواری در فضای باز را که می توانید با قیمت مناسب خریداری کنید، کشف خواهید کرد.

 

دلایل برای خرید چراغ دیواری

 

دلایل خوبی برای خرید چراغ دیواری در فضای باز وجود دارد – و به خصوص زمانی که ماه های سرد زمستان شروع به شکوفایی در تابستان می کنند. در ماه‌های گرم‌تر، خیلی خوب است که بتوانید به باغچه برگردید، چند بار در باربیکیو پرتاب کنید و با دوستان و خانواده معاشرت کنید. چرا اجازه دهید ناراحتی جزئی غروب آفتاب، سرگرمی در فضای باز را متوقف کند؟

 

چراغ دیواری در کنار روشنایی، امنیت را هم تامین میکند

 

امنیت یکی دیگر از جذابیت‌های کلیدی برای چراغ‌های بیرونی است، به‌ ویژه چراغ‌ هایی از محصولات روشنایی تیانا که در کنار جذابیت چشم نواز، پخش روشنایی به حد کافی را همچنان برای فضای بیرونی به ارمغان می آورد. در واقع، بهترین چراغ های دیواری در فضای باز به همان اندازه که به شما کمک می کند راه خود را در خانه و باغ خود در تاریکی شب پیدا کنید، برای جلوگیری از سارقان احتمالی نیز مفید هستند.

 

 

ایده ای روشن بهترین مدل چراغ‌های دیواری

در فضای باز را می‌توان هم برای ایجاد فضایی در باغ، پاسیو یا منطقه باربیکیو و هم برای ایجاد دید بیشتر استفاده کرد تا در اواخر شب به درختچه‌های خود برخورد نکنید. بعلاوه، آنها می توانند به ایمن تر کردن فضای شما برای عبور هنگام غروب خورشید کمک کنند.دلیلی که برای نصب چراغ های دیواری در فضای باز انتخاب می کنید، هر چه باشد، باید طرحی را بیابید که نه تنها کاربردی، بلکه شیک نیز باشد. با این حال، هنگام انتخاب چراغ های دیواری در فضای باز در مقایسه با سبک های داخلی، باید کمی بیشتر در نظر گرفت. ما  موارد از پر فروش ترین چراغ‌های دیواری فضای باز را با رتبه برتر در سبک، عملکرد، جذابیت  معرفی میکنیم تا الهام بخش نورپردازی باغ، ویلا، خانه، پاسیو، تالار و کلا فضای مورد نظر شما باشد.

 

 

 

انواع بهترین چراغ های دیواری در فضای باز: در یک نگاه 

 

بهترین مدل چراغ دیواری باغی

بهترین مدل چراغ دیواری محوطه

انواع بهترین مدل چراغ دیواری ویلا

بهترین مدل چراغ دیواری باغچه

انواع بهترین مدل چراغ دیواری ویلایی

بهترین مدل چراغ دیواری حیاط

 

ویژگی های چراغ دیواری

برای برجسته کردن ویژگی های باغ، مانند آبنماها و همچنین هرگونه مانع عالی هستند. آنها یک نور سفید گرم از خود ساطع می کنند که در کنار روشنایی جذابیت بصری عالی را به ارمغان می آورند.

این همچنین دارای یک حالت صرفه جویی در مصرف انرژی است که زمان اجرا را هر شب دو برابر می کند و نصب آنها بسیار آسان است. این چراغ ها در یک لامپ ارائه شده است، اما می توانید بسته ای با مجموعه ای از دو لامپ نیز تهیه کنید.چرغ های دیواری چندین گزینه برای نصب دارند، از جمله پایه هایی برای قرار دادن در زمین، در کنار پایه های عرشه و دیوار.

 

چگونه بهترین چراغ های دیواری فضای باز را برای خود بخریم؟

به کدام نوع چراغ دیواری در فضای باز نیاز دارید؟

انواع مختلفی از بهترین مدل چراغ های دیواری در فضای باز از محصولات روشنایی تیانا وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. می‌توانید بهترین مدل چراغ دیواری محوطه، چراغ دیواری ویلا، چراغ دیواری حیاط و یا چراغ دیواری باغچه را انتخاب کنید، که همگی می‌توانند در دو نسخه کارای یعنی روشنایی توام با جذابیت را برای شما  ارائه دهند.

 

بعدی را بخوانید!

اگر حداکثر نور را می خواهید، پی یکی از بهترین مدل چراغ دیواری باغی در فضای باز را انتخاب کنید. اینها می توانند چراغ های مورد نیاز و سلیقه شما باشند که با غروب خورشید فضای شما را تابان میسازند. در حالی که دیگران از چراغ های معمولی استفاده می کنند. با این حال، شما خود را در منطقه منحصر ساخته اید. به خاطر داشته باشید که اگر می‌خواهید زمانی که بیرون هستید، مورد حسادت همسایگان تان قرار گیرید از محصولات روشنایی تیانا نگذرید. زیرا تمامی محصولات ما بر سبک و ظرافت تمرکز دارند. میتوانید از بهترین مدل چراغ های دیواری که در شبکه نورپردازی تیانا وجود دارد برای روشن کردن گوشه های تاریک ملک خود استفاده کنید یا به دیوار های اطراف خانه خود نورپردازی جذاب اضافه کنید.

 

بهترین مدل چراغ دیواری فضای باز برای خرید در سال 1401 

اگر به دنبال چراغ‌های با قیمت مناسب و با کاربرد عالی و موثر در فضای باز هستید، این بسته دوقلو (چراغ دیواری ویلایی، چراغ دیواری محوطه) با ویژگی کامل از از محصولات روشنایی تیانا یک گزینه عالی است. همانطور که از نام آن برداشت کرده اید، هر یک از این دو برای روشن ساختن باغ، خانه، ویلا، پاسیو و … عالی هستند.

نصب و کیفیت چراغ دیواری چگونه است؟  

نصب آنها بر روی دیوار آسان است – پیچ هایی در جعبه وجود دارد – و به همین آسانی در جای مورد نظرتان میتوانید قرار دهید. چراغ های تولید شده در شبکه نورپردازی تیانا با در نظر داشت از مواد با کیفیت که ساخته شده است می‌تواند هر چیزی را که عناصر به سمت آن پرتاب کنند را تحمل کند، مقاوم در برابر حرارت و یخ زدگی، ضد زنگ و ضد آب هستند. اگر می خواهید گزینه ای بدون سر و صدا داشته باشید. یکی از بهترین مدل چراغ دیواری در فهرست بالا را در نظر بگیرید.

نکته پایان 

آیا می خواهید بخشی از باغ را برای مهمانی های شام روشن کنید یا چراغ دیواری در نزدیکی ایوان یا ورودی قرار بدهید؟ آیا آشپزخانه ای در فضای باز دارید که نیاز به دید واضحی از کار در دست دارید یا باغی طولانی که نیاز به مسیر روشن تری دارد؟ نگران نباشید شما با انتخاب دقیق چراغ دیواری از محصولات روشنایی تیانا نور قوی و مستقیمی را در روشن ساختن محیط مورد نظر تان به ارمغان آورده اید.