چراغ پارکی تیانا

ایده های خلاقانه نورپردازی منظره تاثیر زیادی بر ظاهر و احساس نمای بیرونی خانه شما می گذارد. چراغ پارکی تیانا در فضای باز می‌تواند مسیرهای پیاده‌ روی شما را روشن کند و قدم‌ها را برای شما و مهمانانتان ایمن‌تر نگه دارد، در حالی که به خانه‌ تان رونق زیادی در طراحی می‌دهد. با کمی الهام، می توانید به راحتی ایده هایی برای نورپردازی در فضای باز داشته باشید که ایمنی را ارتقا می دهد و فضاهای بیرونی شما را به طور چشمگیری افزایش می دهد. این راهنما چند ایده برای نورپردازی منظره برای خانه شما با استفاده از چراغ پارکی ارائه می دهد، از جمله ایده های نور مسیر و ایده های نورپردازی در فضای باز برای پاسیو و عرشه…

از چراغ پارکی تیانا در فضای باز چگونه کار بگیریم؟

زمانیکه نام از چراغ پارکی برده میشود دقیقا شما گمان میبرید که این چراغ مخصوص به پارک و یا پارکینگ ها میشود. نه اینطوری نیست، حقیقتا چراغ پارکی نوعی از چراغ است که علاوه بر استفاده از آن ها در پارک ها، استفاده این چراغ در فضا های مانند: فضای سبز ، محیط خانه ، ویلا ، محیط های خیابانی، باغ، تالارها کاربرد عالی دارند. قابل یاد آوریست اینکه چراغ حیاطی ، چراغ باغی ، چراغ خیابانی و حتی چراغ دیواری نیز از خانواده چراغ پارکی بشمار میروند.

مزایا و برجستگی های چراغ پارکی تیانا

مزایای نورپردازی محوطه سازی، این است که به گسترش نورپردازی شما به حیاط کمک می کند و به شما امکان می دهد. تا زمانی که می خواهید از بیرون لذت ببرید. نورپردازی منظره، همچنین امنیت بیرونی خانه، راحتی و کمک بصری را برای حیاط پشتی و جلویی شما فراهم می کند. اگر شما می‌خواهید از این مزایا به عالی ترین وجه آن بهره ببرید و محصولات روشنایی را انتخاب کنید. که به شما امکان بدهد تا با خیال راحت حرکت کنید و منبع نور کارآمدی را فراهم کنید.

پس از خانواده چراغ پارکی تیانا نگذرید. زیرا که چراغ پارکی برای طراحی نورپردازی منظر شما با سیستم های ولتاژ پایین است. استفاده از این چراغ روشنایی بسیار متنوع است و به جلوگیری از آلودگی نوری کمک میکند. حقیقتا چراغ پارکی یک طراحی نورپردازی مؤفق برای منظر شما و همچنین در هر زمانی از شبانه روز کاربردی و از نظر زیبایی دلپذیر میباشد.


کیفیت چراغ پارکی تیانا چگونه است؟

چراغ پارکی تیانا ایمن، محکم، صنعتی و متناسب با نیاز شما ساخته شده است، تمامی محصولات روشنایی تیانا با استاندارد های جهانی مطابقت دارد و آماده گذراندن سخت ترین شرایط بکار گیری میباشند، ما سخت کار می کنیم تا محصولات خود را آزمایش کنیم و با مقررات جهانی مطابقت داشته باشیم، تا خیالتان راحت باشد که محصول شما ایمن است و دوام خواهد داشت.
چراغ پارکی تیانا آلومینیومی ریخته‌گری شده بوده و همچنین با پوشش پودری برنزی میباشد و ضمنا طوری طراحی شده که دارای ویژگی مصرف کم انرژی میباشد، به سبک سنتی و مدرن در فضای باز تولید میشوند، مقاوم در برابر آب و هوا، مقاوم در برابر زنگ زدگی با تمام سخت افزارهای گنجانده شده میباشد. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم خانه و ملک خود را به بهترین شکل نورپردازی و ظاهر کنید و از دوام طولانی مدت حداقل ده سال محصولات ما بهره ببرید.

انواع چراغ پارکی تیانا

چراغ پارکی حیاطی تیانا
چراغ پارکی خیابانی تیانا
انواع چراغ پارکی باغی تیانا
چراغ پارکی دیواری تیانا
چراغ پارکی محوطه تیانا
انواع چراغ پارکی باغچه ای تیانا

چراغ پارکی حیاطی تیانا

چراغ های پارکی حیاطی اغلب به عنوان چراغ های بیرون شناخته می شوند. در حالی که آنها برخی از کارهای منحصر به فرد را برای روشن سازی در اطراف خانه شما انجام می دهند، آنها چراغ های مختلفی هستند که باید به طور متفاوتی مورد استفاده قرار گیرند.

 

چراغ های پارکی خیابانی تیانا

انواع چراغ های پارکی خیابانی شبکه گسترده ای از نور را ایجاد می کنند و به روشن کردن فضاهای بزرگتر کمک می کنند. چراغ های پارکی تک یا دو شعله معمولاً بهترین چراغ های منظره برای مسیرهای بزرگتر و پارکینگ ها در نظر گرفته می شوند، اما ممکن است بسته به چیدمان منحصر به فرد شما متفاوت باشد. چند نکته در مورد چراغ های پارکی خیابانی وجود دارد که باید به خاطر بسپارید:
آنها برای نورپردازی مناطق بزرگ طراحی شده اند. آنها برای راهرو یا اسکله شما عالی هستند.
چراغ های پارکی خیابانی می توانند تمام دیوارها یا مناطق وسیعی از محوطه سازی را که در آن به نورپردازی دقیق نیاز است، را روشن کنند.
این چراغ ها به ویژه برای راهروها، درهای گاراژ و سایر مناطق مفید مفید هستند.

چراغ های پارکی باغی تیانا

برخلاف چراغ های پارکی خیابانی چراغ های پارکی باغی یک پرتو متمرکز از نور می تابانند. در اینجا چند نکته در مورد آنها وجود دارد:
از آنجایی که آنها یک پرتو وسیع از نور می‌تابانند، گزینه‌ای عالی برای نورپردازی معماری هستند و همچنین برای نورپردازی درختان ایده‌آل هستند.
می توانید از دو چراغ ایستاده پارکی باغی تیانا برای روشن کردن مناطق بزرگ با قرار دادن آنها در طرفین مخالف استفاده کنید. یا از چراغ پارکی باغی سر لوله آنها را هدف قرار دهید تا در مرکز یک دیوار یا نقطه مورد علاقه برای یک جلوه بصری چشمگیر با هم ملاقات کنند.
نورافکن‌ها کاملاً روشن هستند، بنابراین از نشان دادن آنها به سمت پیاده‌رو یا سایر مسیرهای مورد نظر تان میتوانید بهترین استفاده را ببرید.

 

چراغ پارکی محوطه ای

چراغ‌های محوطه ، چراغ‌های کم‌نشست و رو به پایین هستند که مسیرهای پیاده‌روی را در شب و عصرها روشن می‌کنند. این چراغ ها به محوطه سازی شما تأکید می کنند و خانه شما را ایمن تر و جذاب تر برای بازدیدکنندگان می کنند.

چراغ پارکی دیواری

چراغ های دیواری و دیوارکوب ها فقط برای داخل خانه نیستند. آنها همچنین می توانند یک رنگ تزئینی به ایده های نورپردازی در فضای باز شما اضافه کنند. آنها در انواع سبک ها و پرداخت ها موجود هستند، بنابراین یافتن یکی که با دکوراسیون شما کار می کند آسان است.
چراغ های پارکی دیواری را کنار درب ورودی خود آویزان کنید. آنها مقدار مناسبی از نور را برای این منطقه فراهم می کنند و می توانند با طرح طراحی شما هماهنگ شوند. این به فضای بیرونی شما علاقه بصری بیشتری می بخشد.
یک دیوارکوب به عرشه یا پاسیو خود اضافه کنید. برای دسترسی سریع و آسان، این چراغ‌های عرشه را به یک کلید دیواری در داخل خانه متصل کنید.
از چراغ‌های دیواری و دیوارکوب‌ها در اطراف گاراژ خود استفاده کنید تا ظاهری ساده و ساده داشته باشید.

نکات پایانی

نورپردازی در فضای باز نقش مهمی در ظاهر و احساس کلی جلو و حیاط خلوت شما دارد. با تکنیک های مناسب و ایده های نورپردازی منظره، می توانید نمای بیرونی خانه خود را به توسعه طراحی داخلی خود تبدیل کنید. از ایده های نورپردازی فضای باز بالا به عنوان نقطه شروعی برای برنامه ریزی حیاط خود با نورپردازی استادانه استفاده کنید.