چراغ آویز, اخبار و مقالات

چراغ آویز چیست؟ در مورد آن چه می دانید!

چراغ آویز حیاطی النا

صنایع روشنایی تیانا تولید کننده محصول های است. که می تواند روشنایی فضای شما را نیز تامین کند. شما از راه های گوناگونی نیز می توانید روشنایی و درخشش را به فضای خود ببخشید. همچنین پیشرفت هر روزه محصولات باعث شده که تبلیغاتی گوناگونی برای محصول ها صورت گیرد. در نتیجه این تبلیغات انتخاب درست برای شما سخت می شود. اما اگر معیار های صحیح یک محصول را در نظر داشته باشید در خرید می توانید یک محصول با کیفیت و زیبا را نیز خریداری کنید.

چراغ آویز یکی از محصول های موجود است که شما می توانید به کمک این چراغ شکیل روشنایی فضای خود را نیز تامین کنید. شما در بین محصول های موجود با تنوع گوناگون چراغ روبه رو خواهید شد که هرکدام برای یک فضا و یک دکوراسیون خاص کاربرد دارد. چراغ آویز کاربردی های گوناگونی نیز دارد و کاربردی بودن آن برای فضاهای مختلف باعث پرفروش بودن این محصول شده است.

کاربردهای چراغ آویز 

شما از چراغ آویز می توانید روشنایی فضای بالکن ، حیاط ، باغ ، ویلا ، محوطه رستوران ، هتل و.. را نیز تامین کنید. چراغ آویز اسم آن نشان دهنده آویختنی بودن آن است. شما باید این چراغ را به وسیله زنجیره آن نصب کنید. اندازه زنجیره با توجه به اینکه شما به چه میزان شدت نور نیاز دارید قابل تغییر است. این زنجیره بسیار با کیفیت است و با توجه به اینکه به چه میزان نوردهی احتیاج دارید می تواند از ارتفاع این چراغ کم یا زیاد کنید.

چراغ آویز جنس آن از دایکاست آلومینیوم است که مدام العمراست و می تواند کیفیت و نوردهی زیبایی را در مدت زیادی برای شما انجام دهد. مدام العمر بودن آن نسبت به چراغ های که جنس آن ها از پلاستیک بازیافتی است باعث شده که در بین مشتری های بسیار پرفروش باشد. زیرا این یک مزیت است که یک محصول بتواند مدت زمان زیادی نیاز شما را به طور صحیح برطرف کند.

چراغ آویز با توجه به اینکه بعض اوقات در فضاهای بیرونی نصب می شود باید دارای ماندگاری مفیدی باشد تا با قرار گرفتن در جوهای آب و هوای مانند برف ، تگرگ ، باران ،طوفان کیفیت خود را نیز حفظ کند. این چراغ ساختار آن به گونه ای است که می تواند در برابر جوهای آب و هوای مختلف کیفیت و نوردهی استاندارد خود را نیز حفظ  کند. با خرید این چراغ می توانید نوری چشم نواز و جذاب را نیز به فضای خود ببخشید.

 

ویژگی های چراغ آویز

شما از چراغ آویز می توانید به جای لوستر برای روشنایی اتاق نشیمن و پذیرایی نیز بهره ببرید. ظاهر این چراغ بسیار زیبا و شکیل است که با نصب آن علاوه بر نوردهی می توانید جذابیت دکوراسیون فضای خود را نیز چند برابرکنید. همچنین با توجه این به چه میزان نوری برای فضای خود احتیاج دارید ارتفاع زنجیر را کاهش و یا افزایش دهید.

رنگ بندی چراغ آویز در رنگ های سفید ، مشکی ، نقره ای ، مسی ، برنزی ، طلایی به صورت پتینه شده نیز موجود است. و این تنوع دست شما را در انتخاب یک رنگ که برای هارمونی دکوراسیون شما مناسب باشد باز می گذارد. همچنین این تنوع رنگ باعث می شود که بتوانید چراغی مناسب را برای فضای خود انتخاب کنید و جذابیت فضای خود را نیز افزایش دهید.

چراغ آویز ظاهر آن برگرفته از طرح های قدیمی است. وشما با تنوع بالای طرح و مدل روبه رو خواهید شد که می توانید متناسب با فضای خود دست به انتخاب بزنید. در این عصر که اهمیت دکورسیوان بسیار زیاد شده است شما به کمک این چراغ علاوه بر برطرف کردن نیاز نوری خود می توانید دکوراسیونی به روز و چشم نواز را به فضای خود ببخشید.

چراغ آویز مدل آراد

خرید چراغ آویز از تیانا

پس اگر به دنبال خرید چراغ آویز استاندارد هستید. می توانید با خرید از صنایع روشنایی تیانا محصولی با کیفیت وارزان را نیز خریداری کنید. و اگر در هنگام خرید معیار های یک چراغ خوب را در نظر داشته باشید. می توانید محصولی باکیفیت را برای نورپردازی استاندارد فضای خود خریداری کنید.

یکی دیگری از موضوع های مهم لامپی است. که برای روشن سازی چراغ خود از آن بهره می برید. زیرا لامپ روی میزان نوردهی چراغ شما نیز تاثیر دارد. پیشنهاد ما لامپ های ال ای دی کم مصرف است.

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی. خیابانی. دیواری. سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند. محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.