اخبار و مقالات

چراغ خیابانی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

صنایع روشنایی تیانا تولید کنند انواع چراغ های حیاطی ، باغی و… در رنگ و مدل های گوناگون است. روشنایی یکی ازضرورت های زندگی است. که برای آسان بودن زندگی باید از آن برخوارد باشید. و با توجه به اینکه سلیقه افراد گوناگون است. و همچنین حس تنوع طلبی افزایش یافته است. در بین محصول های موجود شما با تعداد زیادی از وسیله روشنایی روبه رو می شوید. که باید دست به انتخاب بزنید. همچنین در هنگام انتخاب نکاتی زیادی وجود دارد. که باید به آن توجه داشته باشید تا چراغی را که خریداری می کنید. برای فضای شما کابرد داشته باشد. و علاوه بر این بتواند به طور استاندارد به تامین نور فضای شما نیز بپردازد.

یکی از پرفروش ترین وکاربردی ترین محصول های موجود در صنایع روشنایی تیانا چراغ خیابانی است. این چراغ دارای تنوع بالای رنگ و مدل است. همچنین مدل های آن کاربرد های مختلفی نیز دارد. که شما به توجه به نیاز و سلیقه خود دست به انتخاب می زنید.

چراغ خیابانی همان طور که از اسم آن پیداست متناسب برای فضای های بیرونی مثل خیابان است. همچنین بیان کننده یکی دیگر از ویژگی چراغ خیابانی است. این ویژگی کاربردی بودن این چراغ برای فضاهای بیرونی مانند فضای بیرونی اداره. هتل. رستوران و.. است.

چراغ حیاطی ایستاده

ویژگی های چراغ خیابانی

این چراغ دارای مزیت های زیادی است که باعث خاص بودن این محصول شده است. شما می توانید برای روشنایی بخشیدن به فضاهای بیرونی مانند حیاط ، باغ ، ویلا ، اداره و… نیز از آن بهره ببرید. همچنین تعین میزان نوردهی چراغ خیابانی به انتخاب خود شما است. اگر دارای فضای با وسعت زیاد هستید ونیاز به شدت نور زیادی داشته باشید می توانید مدل های دو شعله ای و سه شعله ای چراغ خیابانی جذاب را سفارش دهید و به وسیله این چراغ نور فضای خود را به طور استاندارد تامین کنید.

همچنین مزیت دیگر چراغ خیابانی این است که شما با توجه به اینکه به چه شدت میزان نوری نیاز دارید می توانید ارتفاع چراغ خیابانی را کاهش و یا افزایش دهید. و به فضای خود نوری چشم نواز را ببخشید.

 

کاربردهای این چراغ در فضای بیرون

چراغ خیابانی با توجه به اینکه در فضای بیرون قرار می گیرد. در معرض رطوبت و جوهای آب و هوای مختلف نیز قرار می گیرد. ساختار آن به گونه است که قرار گرفتن در معرض باران ، برف ، تگرگ  ، طوفان همچنین شدت بالای درجه خورشید از کیفیت و نوردهی چراغ خیابانی کم نمی کند. و به طور استاندارد و بهینه نورپردازی فضای شما را نیز انجام می دهد.

چراغ خیابانی جنس آن از دایکاست آلومینیوم است. و مدام العمر بودن آن باعث خاص بودن این محصول در مقایسه با چراغ های که پلاستیک بازیافتی شده است. همچنین ساخته شده از رنگ های استاتیک کوره ای با رنگ بندی سفید ، مشکی ، نقره ای ،مسی ، طلایی است. و علاوه بر اینکه دارای حباب یک تکه با درجه آی پی ۶۴ دارای دریچه تخلیه نیز می باشد.

چراغ خیابانی دارای تنوع بالای مدل و طرح است. و شما می توانید برای فضای های گوناگونی مانند ، اداره. باغ. هتل و… نیز بهره ببرید. همچنین ظاهر آن ها به گونه ای است که علاوه بر اینکه نوردهی فضای شما را نیز انجام می دهد. باعث کامل و جذاب بودن دکوراسیون فضای شما می شود.

و شما با توجه به اینکه چه دکوراسیونی در فضای شما به کار رفته و همچنین به چه نوع چراغی نیاز دارید. در بین محصول های موجود اقدام به خرید کنید. همچنین با توجه به اینکه به چه شدت نوری نیاز دارید. چراغ دو شعله و سه شعله را بهترین متریال و قیمیت نیز خریداری کنید.

شما برای روشن سازی چراغ خیابانی باید از لامپ استفاده کنید. برخلاف اینکه سبکی قدیمی است اما امکانات به روز در آن به کار رفته است. وبا توجه به اینکه از چه لامپی باید برای روشن سازی چراغ بهره ببرید مهم است. پیشنهاد ما لامپ های ال ای دی کم مصرف است.

چراغ ایستاده حیاطی مدل النا

 

فروشگاه اینترنتی صنایع روشنایی تیانا بزرگترین مرکز خرید چراغ پارکی ، خیابانی، دیواری ، سلطنتی ، چراغ حیاطی ، محوطه با بیش از یک دهه فعالیت در ایران می باشد. پارک کالا چراغ هایی با بیش از 30 مدل در طرح ها و رنگ های مختلف برای استفاده در حیاط خانه و ساختمان، باغ و ویلا، پارک ها و فضای سبز، راهروی ساختمان و محیط داخلی ساختمان چراغ پارکی و دیواری تولید می کند. محصولات تیانا دارای طراحی سلطنتی فوق العاده زیبا هستند. که در شب به هر فضا و محیط با نور دهی بالا جذابیت می بخشند. تنوع محصولات در فروشگاه چراغ پارکی تیانا آنچنان بالاست. که برای هر طرح و سلیقه محصولاتی در نظر گرفته شده است.